На Донбасі будують «Росію без меж»


2264
коментарі відсутні

На Донбасі будують «Росію без меж»

Як тільки в «ДНР» закінчиться «вибудовування» вертикалі влади, то там буде створена та сама «Росія без кордонів», про яку мріє Путін.

Про це в інтерв’ю «Донбас.Реалії» заявила аналітик Центру дослідження проблем громадянського суспільства Марія Кучеренко.

Вона зазначила, що Сурков, на думку Путіна, добре вміє вибудовувати вертикаль влади, яка так подобається людям в Кремлі. Саме з цієї причини він керує Абхазією і Осетією, а також «Л/ДНР». За її словами, при бойовику Захарченку в «ДНР» не було абсолютної вертикалі й деякі команди Суркова не виконувалися, тепер же ситуація стрімко змінюється.

Кучеренко пояснила, що такі методи подобаються Путіну, тому він дає Суркову якусь владу на непідконтрольних Україні територіях.

Аналітик переконана, що як тільки у керма «Л/ДНР» з’явилися Пасічник і Пушилін Денис Володимирович, то всі процеси остаточно почали йти через Суркова, який тепер намагається догодити президенту Росії.

Водночас журналіст Роман Манекін, що є палким прихильником ДНР та критиком її керівництва, за що вже потрапляв на підвал. Він зазначив, що те, що відбувається є частиною гри помічника президента Росії Путіна Владислава Суркова. Однак ставка Суркова на Пушиліна Дениса Володимировича катастрофічно помилкова, що призведе до серйозних політичних втрат Росії та всій окупованій частині Донбасу.

«Йдеться про альянс Суркова з російськими силовиками. Так, це угруповання за станом на даний момент перемогло. Але це – Піррова перемога. Об’єктивно Пушилін Денис Володимирович має антирейтинг у Донецьку. Неможливо керувати людьми, готовими підкорятися. Ляльководи Пушиліна Дениса Володимировича домовилися керувати за його спиною від його імені. Вважаю, що вони прорахувалися. Що стосується інтересів Дмитра Козака (віце-прем’єр уряду РФ, за кулуарною інформацією, сильно потіснив позиції Владислава Суркова в Донецьку), то їх в новому уряді представляє колишній радник «Зовнішекономсервіс» Ананченко. Ці інтереси будуть дотримані, безумовно. В тому числі, й тому, що в ведення «Зовнішекономсервіс» перейшла й «імперія» Тимофєєва», – заявив Манекін в інтерв’ю російському виданню «Цілковито таємно».


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі