Можливості децентралізації для регіонального розвитку

2809
коментарі відсутні

Можливості децентралізації для регіонального розвитку

Дніпропетровщина ефективно використовує можливості реформи місцевого самоврядування. У нових умовах область однією з перших в Україні спрямувала синергію бюджетів різних рівнів на розвиток територій. Наразі успішну практику переймають інші регіони. Таку інформацію поширила прес-служба ДніпроОДА, посилаючись на промову Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубко під час підсумкової прес-конференції в Києві.

 «Дніпропетровщина завжди була й лишається потужним регіоном в Україні. І це стосується не тільки економічного потенціалу. Наразі область у лідерах за кількістю об’єднаних громад та реалізованих у них інфраструктурних проектів. Вагомими є і якісні зміни. Це ремонт доріг, спорудження садочків і спортивних майданчиків, модернізація шкіл. І в цьому важливу роль відіграє синергія бюджетів різних рівнів, яку Дніпропетровська область вдало використала першою в країні», – підкреслив Геннадій Зубко.

Такі приклади господарювання на місцях свідчать не тільки про успішні результати реформи децентралізації, а й про нову якість життя українців, переконаний урядовець.

У 2017-му році на Дніпропетровщині втілили близько 200 інфраструктурних проектів. Торік держава підтримала міста, райони й об’єднані громади Дніпропетровщини майже на 1 млрд грн.

Загалом протягом 2015-2017 років у партнерстві держави й громад в Україні реалізовано майже 5 тисяч інфраструктурних проектів. Це об’єкти дорожньої інфраструктури, дитячі садочки та школи, спортивні майданчики, будинки культури.

 


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика