Модернізація ЦНАПу у співпраці з NIRAS


1306
коментарі відсутні

Модернізація ЦНАПу у співпраці з NIRAS

У Покрові триває реалізація програми «U-LEAD з Європою» – найбільш масштабного проекту з реформи децентралізації за підтримки ЄС. Серед  напрямків її діяльності  надання допомоги у модернізації та створенні Центрів надання адміністративних послуг. Проаналізувавши заявки від органів місцевого самоврядування, комісія з відбору визначила 210 громад з Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей для подальшої співпраці та розробки Технічних завдань для ЦНАПів. Покров увійшов до їх числа, і зараз на етапі впровадження Програми.

Минулого тижня у Центрі надання адміністративних послуг побувала повноважний представник шведської організації NIRAS, яка здійснює в Покрові координацію програми – Анжеліка Близнюк. Під час робочої зустрічі обговорювався хід виконання технічних завдань та готовність Центру до заключного етапу, який передбачає отримання конкретного технічного забезпечення та обладнання. За оцінкою регіонального експерта, готовність Покрова – 99%.

Вже 5 березня представників Покрова чекають у Києві, де відбудеться наймасштабніша подія у сфері надання адмінпослуг в Україні – конференція Програми U-LEAD та церемонія підписання Меморандумів.

Згідно з повідомленням прес-служби покровського міського голови, для Покрова участь в одній з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України — це важливий крок. Адже створення умов та забезпечення якості надання адміністративних послуг для громади, є одним з головних завдань міської влади.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі