Міжнародна медична конференція за підтримки НАТО

4278
коментарі відсутні

Міжнародна медична конференція за підтримки НАТО

11 листопада у Дніпрі стартувала міжнародна медична конференція. Лікарі Дніпропетровщини разом із консультантами зі США обговорюють питання безпеки, протидії та реагування на надзвичайні події на Сході України. Відбуваються презентації, дискусії. Також для медиків проведуть  низку тренінгів за програмою НАТО «Наука за мир і безпеку». Про це повідомила прес-служба ДніпроОДА.

«Ця конференція – надзвичайно важлива та актуальна для Дніпропетровської області. П’ять років тому ніхто не був готовий ані до війни, ані до порятунку великої кількості поранених. Проте лікарі Дніпропетровщини зробили неможливе та стали сучасними героями нашої країни. За роки війни на Сході України  вони врятували життя тисячам бійців. Під час конференції  вони зможуть поділитися власним досвідом – як їм вдалося це зробити у складних умовах. Хочемо, щоб цей форум започаткував низку заходів для підвищення кваліфікації наших медиків, – заявив під час відкриття конференції голова Дніпропетровської облдержадміністрації  Олександр Бондаренко.

До конференції приєдналися майже 300 військових та цивільних лікарів. Упродовж тижня фахівці зі США проведуть для них низку навчальних тренінгів. Серед основних напрямків – захист від хімічної, біологічної та ядерної загрози, екстрена допомога постраждалим у «гарячих» точках.

«Серед пріоритетних питань, які розглядатимемо – безпека та здоров’я дітей і літніх людей на Сході України. Адже це – найбільш соціально незахищені групи населення. Також у центрі нашої уваги – допомога маломобільним людям», – сказав директор Гуманітарної Ініціативи Гарварду, доктор Майкл Ван Ройен.

 

Міжнародна медична конференція за підтримки НАТО - Фото №1

 

В Україні такий медичний форум проходить вперше. Його організували програма Гуманітарна Ініціатива Гарварду, Програма НАТО «Наука за Мир і Безпеку» та Дніпропетровська обласна лікарня ім. І.І. Мечнікова. В конференції бере участь і міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька.

«Участь наших лікарів у цій конференції підіймає їхні компетенції на рівень країн НАТО. Але з іншого боку – знання, навички та успішні практики, здобуті нашими лікарями у роки війни, є дуже цінними і для медиків інших країн, – сказала пані Зоряна.

Слід зазначити, що стратегічна співпраця в цьому напрямку з Північноатлантичним Альянсом триває вже п’ять років. В рамках цієї співпраці відбуваються психотренінги та курси з управління бізнесом, маркетингу та безпеки. Загалом за чотири роки до них долучилася тисяча демобілізованих Збройних Сил та Нацгвардії із регіону.

«Підтримуємо мирний шлях, який взяла Україна у врегулюванні збройного конфлікту. Аби допомогти вашій країні подолати наслідки війни, укріпити оборону та безпеку, реалізуємо багато різнопланових проектів у рамках комплексного пакету допомоги. Так, Україна – найбільший партнер-отримувач фонду НАТО «Наука за мир і безпеку». Обсяг внеску Дніпропетровщини у протидію війні та її наслідків вражає. Завжди готові підтримати у цьому регіон», – сказав голова Представництва НАТО в Україні Александер Вінніков.

Медична конференція в Дніпрі триватиме до 15 листопада.

 

Міжнародна медична конференція за підтримки НАТО - Фото №2


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика