Місцеві вибори у прифронтових громадах Донеччини та Луганщини скасовано – перелік


1118
коментарі відсутні

Місцеві вибори у прифронтових громадах Донеччини та Луганщини скасовано – перелік

Центральна виборча комісія на засіданні 8 серпня прийняла постанову, якою визначила перелік населених пунктів Донецької та Луганської областей, на території яких неможливо забезпечити підготовку та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Відповідні висновки щодо не можливості забезпечити безпекові умови у цих громадах на час виборчого процесу надійшли від Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій – обласних військово-цивільних адміністрацій.

У своєму листі до ЦВК ДонОДА повідомила, що «на окремих територіях Донецької області неможливо забезпечити належну безпеку громадян та уникнення терористичної загрози під час організації та проведення, відповідно до Виборчого кодексу України, місцевих виборів».

Луганська облдержадміністрація обумовила свої висновки складною суспільно-політичною обстановкою в населених пунктах на лінії зіткнення. Це підтверджується повідомленням від СБУ до Центрвиборчкому стосовно того, що запроваджений наприкінці липня «режим тиші» не може гарантувати 100-відсоткової безпеки мешканців населених пунктів, розташованих уздовж лінії розмежування, тому не можливо забезпечити безпечне проведення місцевих виборів.

На підставі висновків обласних ВЦА Центральна виборча комісія склала перелік громад, в яких не буде проведено вибори депутатів сільських, селищних, міських рад та відповідних сільських, селищних, міських голів.

До них увійшли десять територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського та Покровського районів Донецької області та вісім громад Сєвєродонецького та Щастинського районів Луганської області.

Відтак, місцеві вибори 25 жовтня 2020 року не відбудуться у таких громадах Донецької області:

  • Світлодарська та Торецька міські територіальні громади Бахмутського району,
  • Мирненська та Ольгинська селищні територіальні громади Волноваського району,
  • Волноваська та Вугледарська міські територіальні громади Волноваського району,
  • Сартанська селищна територіальна громада Маріупольського району,
  • Очеретинська селищна територіальна громада Покровського району,
  • Авдіївська та Мар’їнська міські територіальні громади Покровського району.

У Луганській області місцеві вибори скасовано у Гірській, Лисичанській, Попаснянській і Сєвєродонецькій громадах Сєверодонецького району, а також у Щастинській, Широківській, Станично-Луганській і Ніжньотеплівській громадах Щастинського району. На території Новоайдарської селищної громади Щастинського району вибори не відбудуться на окремих виборчих дільницях.

Належність громад до районів визначено за новим адміністративно-територіальним устроєм України.

 

Світлана Денисенко, «Донеччина. ЗмІнИ»


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі