Життя Донеччини

Мирний простір у садочку


16646
коментарі відсутні

У новій литовській Концепції хорошої школи йдеться про те, що шкільна освіта має змінюватися так само швидко, як змінюється світ.

У Норвегії звертають особливу увагу на адаптивність школи до потреб усіх, зокрема й дітей з особливими освітніми потребами. Важливим тут є скандинавський закон Янте, який передбачає, що ніхто не є ані кращим, ані гіршим за інших.

Кожна країна по-своєму уявляє ідеальну школу та її складові. Однак, усі сходяться на тому, що здорове й безпечне освітнє середовище школи є основою якісної освіти.

Створення безпечного і психологічно комфортного навчального середовища є також одним з основних принципів Нової української школи.

Костянтинівський ДНЗ “Мир” долучився до експериментальної програми “Безпечне та дружнє до дитини навчальне середовище” і є єдиним садочком серед семи її учасників на Донеччині. Що саме має змінитися тут- подробиці у сюжеті.

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
Краматорськ 2014-2020: шість років волі

Ти ніколи не зрозумієш що таке свобода, доки не втратиш її. А втративши, не здобудеш знову…

Капітальний ремонт пологового у Слов’янську, або Чому ...

Пологовий будинок у Слов’янську зачинений на капітальний ремонт. Чому перша проектна вартість ремонтних робіт з 36 мільйонів перетворилась на 60 мільйонів гривень? Які роботи в пологовому вже зроблені, а на які ще тільки чекають кошти? Та коли установа почне працювати? Детальніше – в нашому сюжеті.   Будівництво Реконструкція Слов`янськ

Європейські посли привезли гуманітарний вантаж на Донеччину

У 2014 році лікарня в Миколаївці біля Слов’янська зазнала суттєвих руйнувань. Особливу підтримку на відновлення та оснащення вона постійно отримує від міжнародних партнерів, зокрема, Латвійської республіки. Цього разу Слов’янській ЦРЛ було презентовано 25 тисяч євро. Крім того, гуманітарний вантаж  від  волонтерських організацій Латвії, Естонії, Швеції  та Фінляндії був переданий й іншим прифронтовим містам Донецької та

Майже тисячу випадків перевищення швидкості в межах міста ...

В Донецькій області наразі використовують 5 пристроїв вимірювання швидкості TruCam – з їх допомогою фіксують перевищення швидкості водіями в Краматорську, Слов’янську та Маріуполі. Як працює TruCam та чи можна «домовитися» з патрульними – про це в нашому сюжеті.   Краматорськ Поліція Порушення прав