Міністр закордонних справ Норвегії Іне Сьорейде відвідала Дніпро


1260
коментарі відсутні

Міністр закордонних справ Норвегії Іне Сьорейде відвідала Дніпро

Після Донбасу – одразу в Дніпро. Міністр закордонних справ Норвегії Іне Сьорейде побувала у лікарні ім. Мечникова, а ще – в першому в Україні Музеї АТО.

«За подіями останніх чотирьох років у нашій країні у Норвегії уважно слідкували, проте – дистанційно, – зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин. – Сьогодні перший візит Міністра закордонних справ Норвегії до України. Вона побувала на Донбасі, на Дніпропетровщині. На власні очі побачила, з чим довелося зіткнутися нашій країні, які наслідки маємо».

Міністр закордонних справ Норвегії Іне Сьорейде відвідала Дніпро - Фото №1

Під час робочого візиту до Дніпра Міністр закордонних справ Норвегії Іне Сьорейде відвідала перший в країні Центр інноваційної хірургії. Він – в обласній лікарні ім. Мечникова. Також почесна гостя побувала у реанімації закладу – провідала військових та поспілкувалася з медиками.

«Свого часу за допомогою волонтерів із Норвегії до обласної лікарні ім. Мечникова було частково поставлено обладнання. Норвезька сторона надає серйозну допомогу, в тому числі й гуманітарну. Зараз працюємо над тим, аби медичний вимір співпраці перейшов у більш фактичну площину, і набув системного характеру», – розповів заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар, який супроводжував Іне Сьорейде.

Також він наголосив, що Норвегія на собі відчула агресію Росії, тому санкції проти неї зробила безстроковими.

Міністр закордонних справ Норвегії не оминула і перший в країні Музей АТО. Там на неї чекала екскурсія та перегляд документальної стрічки про події на Донбасі.

Міністр закордонних справ Норвегії Іне Сьорейде відвідала Дніпро - Фото №2

 

Міністр закордонних справ Норвегії Іне Сьорейде відвідала Дніпро - Фото №3


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі