Мета меморандуму – смарт-регіон


2798
коментарі відсутні

Мета меморандуму – смарт-регіон

У Дніпропетровській ОДА підписано меморандум, який стане дорожньою картою з імплементації проєкту «Смарт-регіон». «Розумні» підприємства та установи, вуличне освітлення, дороги, транспорт. А ще – медичні, комунальні та адміністративні послуги. У цілому – смарт-регіон. Такої мети прагне досягти очільник адміністрації області Олександр Бондаренко. Втілювати інноваційні проєкти допомагатиме компанія Lifecell.  Між обласною адміністрацією і оператором і було підписано Меморандум.

«На жаль, у нас мало якісних послуг – і державних, і приватних. «Розумним» регіон стане тоді, коли кожен мешканець, навіть найвіддаленішого села, матиме мобільний зв’язок, Інтернет та доступ до якісних сервісів – у транспортній, медичній, комунальній галузях. У впровадженні діджиталізації маємо стати прикладом для інших областей», – заявив Олександр Бондаренко.

У меморандумі визначили пріоритетні напрями співпраці. Приміром, інноваційні рішення для транспортної інфраструктури. Так, «розумні» світлофори сприятимуть безпеці пішоходів та попереджатимуть затори. Смарт-освітлення вулиць і доріг заощаджуватиме електроенергію. Для пасажирів громадського транспорту – можливість розраховуватися за проїзд просто смс-кою. Серед нових сервісів – цифровий муніципалітет. Усі адмінпослуги – онлайн.  Дуже зручно оформити швидко якусь довідку, «там же» – записатися в електронну чергу до сімейного лікаря.

 

Мета меморандуму – смарт-регіон - Фото №1

 

«Маємо великий досвід у втіленні різноманітних смарт-проєктів і відкриті для нових починань. Все залежатиме від того, чого саме найбільше потребує Дніпропетровщина. Область – одна з флагманів економічного та культурного розвитку в Україні. Дуже динамічна, активна, готова до змін та нових здобутків. Вражений свободою та рішучістю ваших людей, їхнім високим потенціалом. Буде дуже приємно робити щось спільне з таким потужним регіоном», – сказав головний виконавчий директор Lifecell Ісмет Язиджи.

Програма співпраці Дніпропетровської ОДА з компанією Lifecell розрахована на 5 років. 20 червня 2019 року подібний Меморандум було підписано в Харкові – між діджитал-оператором та містом.

 

Мета меморандуму – смарт-регіон - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі