Мешканці Дружківки можуть зібрати сміття й отримати за це подарунок


1354
коментарі відсутні

Мешканці Дружківки можуть зібрати сміття й отримати за це подарунок

У суботу, 19 вересня в Дружківці відбудуться змагання з плоггінгу або збирання сміття в бігу у неквапливому темпі. Акцію ініціює команда ГО «Нова Дружківка» в рамках проєкту «Від участі до дії», який має на меті покращити громадські простори у місті.

Місце збору учасників плоггінгу – сквер «Дитячий» об 11:00. Довжина дистанції 2,5 км, куди також входять курган Слави та площа Молодіжна. Змагання командні, по 4 людини, але якщо хтось прийде сам, то йому знайдуть команду.

Організатори забезпечать учасників захисними рукавичками, пакетами для сміття та дезінфікуючими засобами. Реєстрація на змагання обов’язкова.

«Наша команда ініціює проведення змагань з плоггінгу, аби привернути увагу і до екологічних питань в нашій громаді, і актуалізувати проблему так званої деградації публічних просторів. До речі, 19 вересня – це Всесвітній день прибирання, в який по всій Україні проходять тематичні акції та події. Тож в такий спосіб наша громада долучається і до екологічного руху», – розповів голова ГО «Нова Дружківка» та координатор проєкту «Від участі до дії» Сергій Пронкін.

Команди, які пройдуть дистанцію та назбирають найбільшу гараж кількість сміття, отримають подарунки.

Захід відбуватиметься в межах проєкту «Від участі до дії» за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED).

 

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі