Мешканці Дружківки можуть безкоштовно отримати консультації з соціальних, психологічних та юридичних питань


4918
коментарі відсутні

Мешканці Дружківки можуть безкоштовно отримати консультації з соціальних, психологічних та юридичних питань

У місті з кінця липня цього року працює Консультаційне бюро для громадян з соціальних та юридичних питань. Проєкт реалізовує ГО «Фонд розвитку громади».

Консультаційне бюро для громадян надає такі послуги:

  • онлайн- та офлайн-консультації з соціальних, психологічних, юридичних та організаційних питань життєдіяльності Дружківки та країни, наприклад, допомога із заповненням заяв, реєстрації в електронних сервісах;
  • скайп-консультації для людей з порушенням слуху;
  • майстер-класи з цифрової грамотності для літніх людей (користування електронними сервісами державних служб, реєстрація в електронних кабінетах, допомога при користуванні електронними пристроями);
  • вебінари з юридичної грамотності.

«При розробці цього проєкту наша організація спиралася на потреби Дружківської громади згідно з її профілем, який був розроблений активістами міста. Ми дійшли висновку, що будучи посередниками між державою та суспільством через надання та доступне роз’яснення інформації, ми можемо зміцнити довіру до держави, до її органів, знизити рівень тривоги та підвищити спроможності до соціальної згуртованості та взаємодії суспільства і влади. На сьогодні наші фахівці вже активно консультують мешканців Дружківки. Особливою популярністю користуються майстер-класи з цифрової грамотності для літніх людей, оскільки під час пандемії вони почали активно користуватися електронними сервісами державних служб та спілкуватися онлайн», – розповів голова ГО «Фонд розвитку громади» Станіслав Черногор під час прес-конференції в Антикризовому медіа-центрі.

Працює Консультаційне бюро в Дружківці за адресою вул. Соборна, 13, у приміщенні Центральної дитячої бібліотеки ім. О. Купріна. Також можна звертатися на «гарячу лінію» за номером  0504107134, і для людей із порушеннями слуху – 0506007779.

«У цих людей дуже багато невирішених питань, оскільки у них немає інформації. Тобто більшості людей з вадами слуху важко зрозуміти, що написано насправді, бо написано не надто доступною мовою, тому я дуже часто пояснюю їм на доступній, жестовій мові», – зазначив консультант Володимир Сніцаренко.

Проєкт Консультаційне бюро для громадян з соціальних та юридичних питань у Дружківській громаді реалізує ГО «Фонд розвитку громади» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія Плюс» в межах Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі