Менше 1% батьків у Краматорську користуються сервісом електронної реєстрації в дитячі садки


2329
коментарі відсутні

Менше 1% батьків у Краматорську користуються сервісом електронної реєстрації в дитячі садки

Вже багато років у Краматорську існує проблема перевантаження в дитячих навчальних закладах. Групи переповненні, і деякі батьки змушені шукати альтернативу дитсадку.

Сьогодні ситуація дещо покращилась. Черга до дитячих садків трохи скоротилася. Також є можливість скористатися сервісом електронної реєстрації. Проте батьки, зазвичай, до цього засобу не вдаються, вважаючи за краще приходити особисто до Управління освіти Краматорська.

Черга до дитсадків скорочується

Найбільш перевантаженні в Краматорську дошкільні навчальні заклади в старій частині міста.

“За даними на початок навчального року, в цілому по місту в черзі стоять 111 дітей. Більшість з них – зі старої частини міста. Загалом є нестача вільних місць в групах віком 2-3 роки та 4-6 років”, – розповіла головний спеціаліст Управління освіти Наталія Ісмаілова.

До речі, в цьому році вперше задовольнили потребу відвідування дитячих закладів для дітей 3-4 років. За словами Наталії Ісмаілової, цього вдалося досягти завдяки тому, що багато батьків зголошуються возити своїх дітей в дитячі сади в інших частинах міста.

“Також впливає й демографічний чинник. У місті зменшується чисельність дитячого населення – це статистичні дані”, – зазначила Наталія Володимирівна.

Як зареєструвати дитину до дитсадка онлайн

Якщо ж все-таки виникає бажання скористатися електронним сервісом, то варто зайти на сайт reg.isuo.org – це електронна черга до ДНЗ. Цей всеукраїнський ресурс працює з 2017 року. В режимі онлайн можна обрати Краматорськ (чи інше місто), зареєструватися з введенням логіну та паролю, отримати унікальний порядковий номер.

“Але відвідати Управління освіти Краматорської міської ради все ж таки буде потрібно. Протягом 10 днів після реєстрації на сайті слід принести оригінали документів – свідоцтво про народження дитини, документи, які підтверджують пільгове зарахування в дитячий сад, якщо такі є”, – повідомила Наталія Ісмаілова.

Даний ресурс є корисним не тільки для реєстрації дітей у черзі, а й для можливості продивитися інформацію про обраний дитячий сад. Він містить:

  • адресу дошкільного навчального закладу;
  • телефон, електронну пошту та сайт дитсадка;
  • кількість дітей, груп та кількість персоналу;
  • кількість дітей в черзі;
  • додаткові можливості, наприклад, наявність басейну.

Отже навіть якщо не для реєстрації дитини до дитсадка, але ресурс все одно слід мати на увазі.

Наталія Боровська, “Донеччина. ЗмІни”


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі