Медзаклади Луганщини отримали обладнання для виявлення та лікування коронавірусу


2733
коментарі відсутні

Медзаклади Луганщини отримали обладнання для виявлення та лікування коронавірусу

За допомоги Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні медичним закладам Луганської області передано 50 спеціалізованих кисневих концентраторів. Загальна вартість обладнання – 25 тисяч доларів США.

Кисневі концентратори необхідні для відділення кисню від атмосферного повітря та подачі кисню високої концентрації хворим із порушеннями дихання, які характерні для коронавірусної інфекції та інших легеневих захворювань.

Обладнання розподілили між лікарнями великих та малих населених пунктів Луганщини, де їх конче не вистачало. Допомога від ПРООН за фінансової підтримки Європейського Союзу забезпечить ключові потреби закладів охорони здоров’я Луганської області в умовах пандемії COVID-19.

 

Медзаклади Луганщини отримали обладнання для виявлення та лікування коронавірусу - Фото №1

Фото – сайт ПРООН в Україні

 

Окрім міжнародної допомоги, за рахунок коштів державної медичної субвенції придбано сучасне медичне обладнання для Новопсковської лікарні.

Це ІФА-аналізатор, який виконує дослідження одразу 96 проб. Результати аналізу показують, хто з пацієнтів перехворів на COVID-19 та має антитіла до цього захворювання.

Також закуплено монітор пацієнта, який відстежує стан хворих після операції і хворих у важкому стані, та кріоциліндр, що забезпечує безперебійну подачу кисню у пологовому будинку. Окрім того – електрокардіограф, шприцевий насос і кисневий концентратор.

 

Світлана Денисенко


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі