Медицина у бюджеті-2020: про які цілі держави говорять цифри


1146
коментарі відсутні

Медицина у бюджеті-2020: про які цілі держави говорять цифри

Гроші, закладені у бюджеті України на 2020 рік, свідчать про декілька серйозних нових напрямків та підтримку і розвиток чинних. По-перше, серед них – забезпечення безкоштовними ліками, започаткування програми медичних гарантій, розвиток екстреної допомоги.

Вперше через систему Prozorro за програмою «Громадське здоров’я та заходи боротьби з епідеміями» будуть проведені закупівлі послуг з епідеміологічного нагляду за інфекційними захворюваннями, послуги з імунопрофілактики, послуги з промоції здоров’я та комунікаційних кампаній, послуги з соціально-гігієнічного моніторингу, а також на профілактику неінфекційних захворювань. На це виділено понад 200 млн грн.

Окрім принципу «Гроші ходять за пацієнтом» продовжується фінансування медичної науки за принципом «Гроші пішли на дослідження». Такий підхід передбачає цільове фінансування інноваційних наукових проєктів, а не утримання наукових закладів, як це було раніше. Новий принцип забезпечує ефективне використання бюджетних коштів та їх прозорий розподіл.

 

Медицина у бюджеті-2020: про які цілі держави говорять цифри - Фото №1

 

Медицина у бюджеті-2020: про які цілі держави говорять цифри - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі