Лариса Ніцой: «Схильність людей до читання напряму впливає на розвиток країни»


1555
коментарі відсутні

Лариса Ніцой: «Схильність людей до читання напряму впливає на розвиток країни»

Відома українська дитяча письменниця Лариса Ніцой завітала до Краматорська, щоб провести тренінг «Як повернути дітям любов до читання» для батьків – ветеранів російсько-української війни. Перед тим провела в Антикризовому медіа-центрі пресконференцію, під час якої торкнулася суспільно-важливих тем.

«Цей тренінг я проводжу саме для наших захисників, які повернулися з війни, та їхніх родин, оскільки він містить не тільки поради щодо прищеплення дітям любові до читання, а також є психологічною реабілітацією ветеранів. Занурення батьків у педагогічну атмосферу виховання дітей допоможе полагодити стосунки у родинах і краще розуміти одне одного», – впевнена Лариса Ніцой.

У світі цифрових технологій книжка помітно програє гаджетам, і це проблема на тільки для України. Навіть при тому, що сучасні книжки змістовні та яскраві, люди читають все менше й менше.

«Проте на відміну від гаджетів, саме книжка стимулює розумову діяльність і спонукає до критичного мислення. На жаль, українці – мало читаюча нація, у міжнародних читацьких рейтингах ми знаходимось на нижчих щаблях. Втім існує пряма залежність: схильність людей до читання напряму впливає на розвиток країни. Згідно з дослідженнями, у розвинутих країнах з високими економічними показниками населення багато читає. Тому важливо всіляко пропагувати читання в Україні, щоб жити у процвітаючій країні», – наголосила Лариса Ніцой.

Тренінги для ветеранів та їхніх сімей «Як повернути дітям любов до читання» проводяться за підтримки Програми ООН з розбудови миру та урядом Королівства Нідерланди. Після тренінгу учасники отримують подарунок – комплект з п’яти дитячих книжок Лариси Ніцой.

Світлана Денисенко

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі