Ландшафтний регіональний парк «Клебан-Бик»  облаштували для всесезонного відпочинку


1370
коментарі відсутні

Ландшафтний регіональний парк «Клебан-Бик»  облаштували для всесезонного відпочинку

Інтерв’ю з начальницею  відділу рекреації та екологічної освіти Тетяною Керносенко та фахівцем зі зв’язків з громадськістю та пресою Андрієм Тараманом

Нещодавно у парку облаштували оглядовий майданчик. Чи можна взимку там гуляти? 

ТК: Зараз уже дуже приємно спостерігати за альтанкою. Навіть з донецької траси її гарно видно і якщо хто  хоче прогулятися зимовою стежкою, то теж можна помилуватися нашими краєвидами. Зокрема, альтанки у нас ще облаштовуються грибочки на пляжній зоні й встановлюються роздягальні. Це більше для літнього сезону, ну й комфортніше буде на свято Водохрещення.  А ще до зимового періоду ми приготували опалення в наших закритих альтанках. Тобто у нас можна відпочивати в будь-яку пору року.

АТ: Ще остаточно  не вирішувалося, але сподіваємося що Водохреща буде влаштовуватися на Клебан – Бику. Тим паче, що в цьому році було зроблено гарну асфальтовану дорогу. До речі, це сказалося на відвідуванні нашого ландшафтного парку – кількість людей суттєво збільшилася.

Чи плануєте подальше облаштування стежки?

АТ: Нова альтанка знаходиться в рамках облаштування екологічної стежки. Розташована  на мисі, а раніше її називали гора Фелемонська, тому ми оглядовий  майданчик саме так й називаємо. Цей маршрут у нас близько 1 км 200 м. Ви можете пройти по спеціально об лаштованій стежці. Там до весни вже будуть стояти стенди й можна буде спостерігати за скам’янілостями, за фігурами, е також  пройтися біля скам’янілих дерев. У зв’язку з тим, що вона знаходиться у дуже вигідному положенні ми запланували купити астрономічний бінокль й відвідувачі зможуть спостерігати за птахами та тваринами, які знаходяться в нашому парку.

Скільки коштуватиме така екскурсія?

ТК: Для груп до 15-ти чоловік загальна сума за вхідний квиток складатиме 250 грн. Вони зможуть насолодитися нашими краєвидами, а екскурсовод надасть детальну інформацію щодо природних об’єктів. Якщо ж люди самі захочуть відвідати й прогулятися стежкою, то це їм обійдеться в 10 грн з чоловіка.

Юлія Дерека

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі