Купити газ на зиму за літньою ціною: як скористатися послугою


3120
коментарі відсутні

Купити газ на зиму за літньою ціною: як скористатися послугою

До кінця вересня населенню буде доступна послуга купівлі газу на зиму за літньою ціною. Пропозиція діє для побутових споживачів, тобто фізичних осіб, які використовують газ для опалення власних будинків або квартир (мають автономне опалення з газовим котлом) чи купують газ для побутових потреб (мають газові плити). Тобто особа може заказати собі потрібну кількість кубів і сплатити їх одразу за тією ціною, яка діє зараз.

У Костянтинівці такою послугою можна скористатися, звернувшись до Костянтинівського управління з газопостачання:

«Для цього потрібно прийти до 101-го кабінету й написати заяву, сплатити ту кількість кубів, яку людина бажає отримати на зимовий період. Ці куби будуть за ціною, яка є актуальною на даний момент. У додатковій угоді має бути зазначено обсяг газу, його ціна та період використання. Після цього споживач має зробити попередню оплату зазначеного ним обсягу газу», – розповідає начальник служби експлуатації внутрішньобудинкового газового обладнання Костянтинівського управління з газопостачання Олександр Сєров.

Також Олександр проінформував щодо перевірки показників газових лічильників:

«У 204-му кабінеті Костянтинівського УГГ можна звірити показники – це виробничо-технічний відділ. Ми піднімемо архіви й звіримося. Для цієї процедури у людини має бути при собі проектна документація й абонентська книжка. Краще, якщо обидва документи будуть, але якщо особа має або абонентську книжку або прєктно-технічну документацію, то ми все одно зможемо провести процедуру перевірки».

Юлія Дерека

Купити газ на зиму за літньою ціною: як скористатися послугою - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі