Куди костянтинівські діти поїдуть влітку  на відпочинок


4241
коментарі відсутні

Куди костянтинівські діти поїдуть влітку  на відпочинок

Більше 600 дітей відпочили у 10-ти пришкільних таборах з денним перебуванням . Цього річ їх школярі відвідували з  29-го травня по 15-те червня. Щодо відпочинку у оздоровчих центрах, то Костянтинівський відділ у справах сім’ї та молоді продовжує ще отримувати заяви стосовно відпочинку за програмою часткового відшкодування суми путівки.  

«Ми проводимо інформаційно-роз’яснювальну роботу з батьками. Куди вони можуть самі придбати путівку, або за часткову її сплату . Такий механізм є, за ним ми вже набрали 173 дитини . Так ми повністю охопили обласну субвенцію і міський бюджет» – розказала начальниця Костянтинівського відділу у справах сім’ї та молоді Світлана Ткаченко.

Світлана каже, що Департамент управління молоді та спорту Донецької області надав перелік дитячих оздоровчих центрів. З ним ознайомлюють батьків, які бажають відправити свою дитину на відпочинок. Вони обирають зміну , та термін перебування їх дитини у межах свого бюджету. Заклад обирають за переліком:   Сонячний, Перлина Донеччини, Буревісник,  Берізка , Шахтар тощо. У такий спосіб  можна отримати до 80 % відшкодування від вартості путівки.

Також цього літа Департамент сім’ї молоді та спорту планує поїздку до Греції для 10-х дівчаток та хлопців із Донецької області. На острів поїдуть  ті, чиї батьки загинули в наслідок конфлікту.  

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі