Краматорській молоді допоможуть реалізувати власні бізнес-ідеї


1384
коментарі відсутні

Краматорській молоді допоможуть реалізувати власні бізнес-ідеї

Навчальний проєкт «Академія «Перший крок», де молодих людей Краматорська навчатимуть, як започаткувати власну справу, стартує з 20 жовтня. Він реалізовуватиметься за підтримки ГО «Перспектива Донеччини», Молодіжної ради Краматорська та Краматорського міського центру зайнятості.

Для участі у проєкті «Академія «Перший крок» оберуть 3 команди по 5-6 людей у кожній. Курс складатиметься з 4 занять, після чого учасникам дадуть завдання – розробити бізнес-план та захистити його перед журі.

«Ми з колегами останнім часом стикаємось з проблемою того, що молодь каже, що їй нічим зайнятися, нема куди сходити та дізнатися щось нове, якось себе реалізувати. Багато молодих людей виїжджає із Краматорська, на жаль. Ми бачимо необхідність у тому, щоб Краматорськ розвивався у більш комфортне місто саме для молодих людей тому, що майбутнє за молоддю. Найкращі проєкти, які розроблять під час Академії, отримають можливість перевести свою ідею у стартап. В тому й унікальність нашого проєкту, що після закінчення ми не залишаємо людей, а допомагаємо знайти їм фінансування», – сказав представник ГО «Перспектива Донеччини» Артур Семак під час презентації проєкту в Антикризовому медіа-центрі.

Академію «Перший крок» підтримує Молодіжна рада Краматорська та міський центр зайнятості, який допомагатиме учасникам проєкту в налагодженні комунікації з іноземними донорами, в яких на той час будуть актуальні грантові програми.

«Коли ми обговорювали перспективу співпраці, ми керувалися питаннями, які сьогодні дуже значущі для молоді – це як стати фінансово незалежним, знайти гідно оплачувану цікаву роботу або реалізувати себе як підприємець. Ми знайшли шляхи та вирішили, не ставлячи перед собою величезних обсягів, почати потроху реалізовувати ідеї», – зауважив голова Молодіжної ради Краматорська Всеволод Єлетенко.

Заявку на участь у проєкті можна подати за посиланням.

 

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі