Кожній школі Краматорська – новий комп’ютерний клас


1299
коментарі відсутні

Напередодні Нового року Краматорськ отримав 420 комп’ютерів та ноутбуків. Це дозволяє облаштувати в кожній школі сучасний клас інформатики. Також комплекти техніки направили в класи фізики та для гуртків робототехніки.

 

Більше 3,5 мільйонів гривень – на сучасне обладнання

 

Закупка комп’ютерного обладнання стала можливою завдяки державній програмі співфінансування – за рахунок освітньої субвенції вирішили придбати комп’ютери та докупити меблі для класів, які навчаються за програмою нової української школи.

“Загальний тендер ми оголосили на суму в 4 мільйони 860 тисяч гривень. Однак вдалося знайти гарну пропозицію – необхідну техніку ми закупили всього за 3 мільйони 661 тисячу гривень. Тож економія виявилася значною”, – розповів заступник начальника Управління освіти Краматорської міської ради Сергій Сергєєв.

До речі, 30% від суми закупівлі, тобто майже 1 мільйон 100 тисяч гривень, було сплачено з міського бюджету – співфінансування було обов’язковою умовою програми.

 

Кожній школі – новий комп’ютерний клас

 

Нове обладнання Краматорськ отримав 25 грудня 2019 року.

“Це 420 комп’ютерів, з яких 369 – це повноцінні комплекти: комп’ютер, клавіатура, мишка, колонки, wifi-адаптер для підключення до мережі інтернет, – пояснив Сергій Валерійович. – Тепер ми можемо укомплектувати нові комп’ютерні класи. Кожна школа міста отримала від 10 до 15 комп’ютерів в залежності від проектної можливості класу”.

Окрім стаціонарних комп’ютерів закупили також ноутбуки. Частину направили в чотири краматорські школи для гуртків робототехніки. І ще 21 ноутбук буде встановлений в школі № 10, щоб укомплектувати сучасний клас фізики.

За словами заступника начальника Управління освіти Сергія Сергєєва, оснащення шкіл міста сучасною технікою дозволить зробити навчальний процес більш інтерактивним та ефективним.

 

Наталія Боровська, “Донеччина. ЗмІни”