Костянтинівці привезли з танцювального конкурсу «YOU`RE A STAR 2019» перші місця


1094
коментарі відсутні

Костянтинівці привезли з танцювального конкурсу «YOU`RE A STAR 2019» перші місця

Чемпіонат пройшов у Краматорську. Участь брали колективи з багатьох міст Донецької області. За словами представниці суддівської колегії Галини Третяк конкуренція була великою та гідною й захід організований професійно – звук, сцена, освітлення були висококласними.

Серед усіх учасників танцівники з Костянтинівки привезли призові місця:

«Вихованці наші порадували. Три команди привезли перші місця зі стріт-хореографії, контемпорарі й танцювальної акробатики. Переможців нагородили кубками й медалями. Я також була у суддівській колегії, але своїх учнів не судила, бо це заперечує правилам фестивалю, щоб результати були об’єктивними» – каже директорка громадської організації «Південна зірка» Галина Третяк.

Галина розповіла трохи детальніше про напрямки, які стали переможними для вихованців ГО «Південної зірки» та про плани на майбутнє:

«Стріт-хореографія – це вуличні танці, які охоплюють хіп-хоп, крамп, пампінг тощо. Виконавець номеру у такий спосіб може повністю розкритись та вивільнити свої емоції. Контемпорарі – один з видів сучасної хореографії, але більш ніжний та тендітний. В даному напрямку можна виступати як в парі, так і сольно. А танцювальна акробатика, це мистецтво, яке межує зі спортом. Зараз ми готуємося до конкурсів, які пройдуть в Слов’янську, Одесі, Харкові та Лимані».

Юлія Дерека

 

Костянтинівці привезли з танцювального конкурсу «YOU`RE A STAR 2019» перші місця - Фото №1

Костянтинівці привезли з танцювального конкурсу «YOU`RE A STAR 2019» перші місця - Фото №2

Костянтинівці привезли з танцювального конкурсу «YOU`RE A STAR 2019» перші місця - Фото №3


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі