Комунальні підприємства та організації – в чому відмінність?


1254
коментарі відсутні

Органи місцевого самоврядування мають забезпечити комфортне та безпечне проживання мешканців, а також раціональне використання майна, земельних ділянок та інших ресурсів, що перебувають у комунальній власності.

 Дивiться також

Національна поліція та Національна гвардія – правоохоронні ...

Національна поліція України та Національна гвардія України входять до складу Міністерства внутрішніх справ. Обидва є правоохоронними органами, але виконують зовсім різні функції. Розберемося, у чому їх відмінність.   Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter.

Скільки послуг надають ЦНАПи Донеччини

Скільки ЦНАПів наразі діють на Донеччині та в Україні, скільки ще планують відкрити, а також які послуги надають в цих установах. Зібрали трохи статистики. А інформацію про те, які послуги надають ЦНАПи під час карантину, можна подивитися тут Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або

Чим відрізняються  постанови Кабміну від розпоряджень

Коли та за яких умов ці документи набирають чинності. Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!    

Сходинками навчання: скільки рівнів освіти має пройти ...

Право на доступ до освіти для кожного громадянина в Україні прописане в Конституції. А повна загальна середня освіта є навіть обов’язковою. Загалом же система освіти поділяється на декілька рівнів. Які з цих сходинок має пройти кожен, а які за бажанням? Давайте розберемося.   Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне Відстежуйте змІнИ, що