Керівник проекту EduPay побувала у Покрові

3294
коментарі відсутні

Керівник проекту EduPay побувала у Покрові

Місто Покров, що в Дніпропетровській області, знаходиться нині на завершальному етапі реалізації EduPay – сервісу для обслуговування і контролю освітніх платежів, розробленого харківськими ІТ- спеціалістами. Освітні заклади вже підключені до електронного сервісу і наразі освоюють адміністрування.

Днями у місті відбувся семінар, де освітян та представників батьківської громадськості вчили користуватися EduPay. Учасники заходу мали можливість отримати інформацію із «перших уст» – гостем семінару була Тетяна Єфімова – ініціатор та керівник проекту, яка покроково проінструктувала майбутніх користувачів EduPay щодо використання опцій сервісу. Про це повідомляє прес-служба міської ради Покрова.

Говорячи про його можливості, розробник зазначала, що батькам достатньо просто через термінал чи електронний банкінг знайти потрібну школу чи садок і обрати призначення платежа. При цьому у закладі бачать лише суму, що надійшла, ім’я благодійника залишається невідомим. Таким чином дотримується закон про благодійність.

Важливим є і те, що EduPay не є фінансовим агентом, тобто не бере гроші собі на рахунок. Кошти йдуть від банка платника одразу на рахунок навчального закладу, а сервіс здійснює лише інформаційне обслуговування транзакцій і платежів. Крім того усі фінансові дані щодо платіжних реквізитів карток вводяться винятково на стороні банків, що є гарантією безпеки платіжних даних.

Тетяна Єфімова підкреслила, що сервіс «Прозорої благодійності» від EduPay дозволяє навчальним закладам публічно, прозоро заявити про свої потреби, а батькам самим вирішувати, які саме проекти навчального закладу підтримати а потім перевірити, куди і в якій кількості пішли зібрані кошти.

На даний момент платіжна платформа EduPay працює у п’яти регіонах України. На Дніпропетровщині сервісом користується регіональний центр оцінювання якості освіти, впроваджують у ряді міст, де хочуть внести прозорість в освітні платежі, серед них і Покров.

Взагалі-то, Покров, за оцінками експертів, швидко та впевнено долає путь, щодо відкритості місцевої влади та ефективного використання процесу децентралізації.

Денис Селін, представник ГО «Громадський Контроль»:
«У серпні витратили багато часу, щоб в м. Покров запрацювали електронні сервіси. Їх багато і вони різноманітні. Але я вірю, що не тільки Вінниця, Івана-Франківськ або Львів можуть бути містами де йдуть зміни. Зміни можуть бути і в іншому місті, для цього потрібно бажання і терпіння.
На написання, узгодження і лобіювання цих рішень ми витратили близько місяця. Я думаю, що якщо в кінці року зробити оновлений рейтинг прозорості топ-100 міст, м. Покров потрапить в першу п’ятірку».

 

 


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика