Кам’янське готується до зими


1601
коментарі відсутні

Кам’янське готується до зими

15 серпня у Кам’янскому (Дніпропетровська область) пройшло засідання штабу з питань підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018–2019 років.

Керівники міських підприємств житлово-комунальної сфери доповіли, що наразі йде процес перевірки та підготовки всіх комунікацій. Технічно весь житловий фонд, будівлі бюджетної сфери, навчальні та медичні заклади Кам’янського готові до осінньо-зимового періоду на 85-95 відсотків. Усі роботи йдуть за графіком.

Найважливіше питання. Керівництво комунального підприємства «Тепломережі» доповіло, що проблемним залишається теплопостачання Соцміста та окремих навчальних закладів. Гідровипробування трубопроводів будуть проводитись з 27 серпня по 2 вересня.

Міський голова Андрій Білоусов зазначив, що питання, чи зможе підприємство «ДніпроАзот» забезпечити теплопостачанням  мікрорайони БАМ і Соцмісто, знаходиться під його особистим контролем. Міський голова додав, що в Києві завершується процес затвердження схеми теплопостачання Кам’янського, де чітко визначена стратегія  переходу міста на  індивідуальне опалення, що буде реалізована в найближчі роки.

Тим часом, як повідомляє прес-служба ДТЕК, енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі підготували технічне завдання для розробки ТЕО переведення на електрообігрів БАМу і Соцміста (райони Кам’янського). Разом з ТЕО, яке вже надав Харківський проектний інститут для правобережної частини міста, вони увійдуть в довгостроковий загальний план робіт з переоснащення та посилення електромереж Кам’янського в умовах зростаючих енергонавантажень.

Через можливу зупинку ТЕЦ «Дніпроазоту» ризикують залишитися 190 будинків або 6800 сімей у вказаних двох районах Кам’янського.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі