Інтернет-шахраї  вкрали гроші у волонтерів


2858
коментарі відсутні

Інтернет-шахраї  вкрали гроші у волонтерів

На 13 тисяч гривень ошукали волонтерів з Дружківки інтернет-шахраї. Вкрадені гроші призначалися на екологічний проект.

Громадська організація «Україна можливостей» працює понад чотири роки. За їхніми силами було відремонтовано фасад школи, встановили дитячий майданчик, реалізували проект очищення питної води у навчальних закладах. Для нового еко-проекту в Інтернеті замовили баки для роздільного збору сміття. Та посилки від продавця не дочекались.

«У середині квітня ми переслали їм кошти. Через два дні вони нам обіцяли поштою  переслати контейнер, але, нажаль, вимкнули всі чотири мобільні телефони» – розказала  Людмила Квітко, член ГО «Україна можливостей»

20 тисяч гривень громадська організація «Україна можливостей» отримала від благодійного фонду «Карітас» у квітні. Гроші збиралися витратити на екологічний проект.

«Спрямований він був на те, щоб наші діти навчилися сортувати сміття, тобто рухатися у європейському напрямку, бо там давно вже це робиться. Ми хотіли сортувати папір та пласти. Це і практичне спрямування, бо не просто показати екологічне виховання дітям, а ще й показати, що на смітті можна заробляти гроші на свої потреби» – каже Вікторія Наливайко, член ГО «Україна можливостей»

Відомості за цим фактом внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною першою статті 190-ї Кримінального кодексу України, шахрайство. Санкції даної статті передбачають покарання від 50 неоподатковуваних доходів громадян, або обмеженням волі строком до трьох років. За даним фактом зараз проводяться слідчі заходи.

Проект  волонтери мають реалізувати впродовж двох місяців. На зараз не вистачає п’яти з половиною тисячі гривень.

Юлія Дерека


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі