Інститут кар’єрних радників – основні функції та принципи роботи

4255
коментарі відсутні

Інститут кар’єрних радників – основні функції та принципи роботи

В умовах реформування послуг Державної служби зайнятості з 1-го січня 2019-го року в усіх центрах зайнятості країни розпочали свою роботу кар’єрні радники. Це співробітники центру зайнятості, які надають послуги громадянам, котрі шукають роботу, котрі працюють, але бажають змінити роботу, безробітним, що перебувають на обліку з метою подальшого працевлаштування. Зазначені особи стають клієнтами кар’єрних радників. Фахівці працюють з кожним клієнтом окремо.

«Їх основне завдання – повернути особу до трудової діяльності. Вони допомагають усвідомити сильні особисті якості, самостійно визначити наявні індивідуальні переваги, здібності, а також навички. Спеціалісти допомагають людині скласти індивідуальний план адміністративних послуг чи план працевлаштування» – розповідає директорка Костянтинівського міського центру зайнятості Світлана Марицька.

Світлана каже, що радник консультує щодо наявних вакансій, участі в громадських роботах, допомагає скласти резюме, розповідає як пройти професійне навчання, спрямовує на самозайнятість, оцінює ступень мотивації до праці, визначає види послуг, щоб якнайшвидше повернути людину на ринок праці.

Щодо інноваційних методів роботи інституту інформує Світлана Марицька:

«Вони застосовують в своїй роботі профілювання для особи, а також підходи кейс-менеджменту. Також радник може здійснювати соціальний супровід після працевлаштування у разі потреби».

Юлія Дерека


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика