Хто буде представляти Костянтинівку на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу в Італії

3799
коментарі відсутні

Нещодавно в м. Бровари відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів. Всього на ці змагання зібралось понад 1200 учасників з усієї України.

У складі команди з Донецької області наше місто представляли спортсмени Костянтинівської федерації боксу і кікбоксингу: Лакоза Андрій, Мухтаров Юсуф, Зурабов Марк. Мухтаров Юсуф провів два поєдинки та став бронзовим призером змагань у розділі лоу-кік, Зурабов Марк завоював срібло в розділі фулл-контакт та здобув звання КМСУ.

У ваговій категорії 63,5 кг в розділі лоу-кік переможцем став Лакоза Андрій. Всі свої двобої він виграв дуже переконливо, продемонструвавши високий рівень підготовки та майстерності.

За результатами Чемпіонату сформована збірна України з кікбоксингу для подальшої участі на міжнародних змаганнях. Отже попереду на Лакозу Андрія чекають два етапи: навчально-тренувальні збори в складі збірної України в м. Хмельницький та Чемпіонат Світу з кікбоксингу серед юнаків та юніорів, що розпочнеться в вересні в Італії.

Юлія Дерека

Хто буде представляти Костянтинівку на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу в Італії - Фото №1Хто буде представляти Костянтинівку на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу в Італії - Фото №2

Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!