Громади Донеччини отримали понад 63,8 млн грн додаткової дотації


13401
коментарі відсутні

Громади Донеччини отримали понад 63,8 млн грн додаткової дотації

Уряд погодив розподіл коштів у лютому цього року. З 46 громад Донеччини додаткову дотацію на утримання закладів освіти та охорони здоров’я отримали 28. Про це повідомили у Донецькому регіональному офісі Програми U-LEAD.

Загалом область отримала 260,5 млн грн додаткової дотації, з них 192,17 млн грн залишилася в обласному бюджеті. Решту суми, 68,3 млн грн, розподілили між громадами Донеччини.

Найбільше коштів отримала Волноваська ТГ – 5,29 млн грн, Курахівська ТГ – 4,53 млн грн та Костянтинівська ТГ – 3,9 млн грн.

Найменше виділили Званівській ТГ – 1,54 млн грн, Криворізькій ТГ – 0,75 млн грн та Шахівській ТГ –  0,41 млн грн.

«Це підтримка з боку держави під час формування спроможного місцевого самоврядування. Для громад – це додаткове джерело для утримання шкіл, гімназій, ліцеїв та підтримки медичних закладів та програм. Особливістю є те, що ці гроші не можна використовувати на дошкільну освіту та зарплату вчителям», – зазначив керівник Донецького регіонального офісу Програми U-LEAD Максим Ткач.

Гроші додаткової дотації між громадами розподіляє обласна влада, а погоджує цей розподіл Уряд. Загалом із 5,9 млрд грн з Державного бюджету 31%, тобто 1,8 млрд грн, буде спрямовано 1012 громадам України.

 

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі