Громадські організації, влада та мешканці працюють над підвищенням безпеки у Лисичанську


1826
коментарі відсутні

Громадські організації, влада та мешканці працюють над підвищенням безпеки у Лисичанську

У місті триває проєкт «Взаємодія заради безпечного майбутнього: підвищення рівня безпеки громади Лисичанська через впровадження міської програми профілактики злочинності». За ним планується встановити камери відеоспостереження та освітити вулицю біля школи мистецтв.

Проєкт реалізують ГО «СХІДНА ВАРТА» та ГО «Жіноча правозахисна група» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

За ним у Лисичанську додатково встановлять 21 камеру відеоспостереження та проведуть спільні заходи за участю громадськості, місцевої влади та правоохоронців. Також створять один соціальний анімаційний ролик про безпечну поведінку та надійні маршрути пересування вулицями. Його планують розмістити у мережі Інтернет та показувати у школах.

«Сформувалося розуміння потреб громади. Проведено вже дві фасилітаційні сесії, на який узгоджено підприємців, вразливих груп населення, представників освіти, медицини, культури, дітей щодо їхнього бачення безпеки в громаді», – розповіла голова правління ГО «Жіноча правозахисна група» Ірина Нікульнікова.

Крім цього, планують оновити міську програму профілактики злочинності на 2020-2023 роки.

 

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі