Громадські активісти підбили підсумки року


1456
коментарі відсутні

Громадські активісти підбили підсумки року

Як підвищити ефективність співпраці влади та громадських організацій? А в результаті – втілити нові, креативні та корисні проекти. Про це говорили на форумі «Громадянське суспільство Дніпропетровської області», який організувала ДніпроОДА. Зустріч зібрала понад 100 учасників.

«ДніпроОДА організувала форум для представників благодійних та громадських організацій, органів влади, бізнес-компаній та донорських організацій Дніпропетровщини. Зібралися усі, кого цікавить, як неурядовому сектору стати сильнішим, професійнішим та впливовішим. Учасники зустрічі підвели підсумки року та обмінялися досвідом», – зазначив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.

Під час форуму пройшли майстер-класи та презентації. Активістам розповіли про кращі практики розвитку громад, взаємодії влади та активістів, найуспішніші антикорупційні інструменти.

«Мені цікаво було дізнатися, як найбільш ефективно налагоджувати контакт з органами влади під час втілення наших проектів. А ще –  як залучати до співпраці донорські організації», – розповів голова благодійного фонду «Об’єднаність заради миру» Сергій Амелін.

Форум став для громадських активістів майданчиком для навчання, спілкування та обміну досвідом, підкреслили організатори. 

Громадські активісти підбили підсумки року - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі