Громадська організація «Південна зірка» запрошує всіх на «перезавантаження»


1275
коментарі відсутні

Громадська організація «Південна зірка» запрошує всіх на «перезавантаження»

27-го жовтня відбудеться День відкритих дверей. Захід пройде в будівлі ГО «Південна зірка». Початок о 16-й годині. «Весь наш колектив  сповнений ідей та готовий надихати інших. Для того, щоб  кожен зміг спробувати на собі різні формати спортивних занять ми й влаштовуємо «перезавантаження». Запрошуємо тренерів з Краматорську по сучасній хореографії: крамп, пампінг, стрип-пластика тощо. Цими направленнями можуть займатись не тільки підлітки, а й дорослі» – розповідає голова громадської організації «Південна зірка» Галин Третяк.

Також Галина каже, що в програмі заходу будуть змагання акрабатів. Група сучасної актрабатики – діти різного віку від наймолодших до старших будуть змагатися в своїх вікових категоріях. Переможці отримають пам’ятні  подарунки. Обиратимуть призерів судді з Костянтинівки, Краматорську Покровську. До змагання діти готуються завзято: викладаються на всі сто під час тренувань та залишаються попрацювати над номерами по закінченню занять. 

Краматорські творчі колективи будуть вражати своїми танцювальними номерами. Розважатимуть гостей аніматори, а всі охочі зможуть пригоститись смаколиками. Також під час «перезавантаження» розіграють подарунки від партнерів та друзів «Південної зірки»: сертифікати та абонементи на відвідування спортивного клубу та салону краси, жіночі аксесуари, іграшки для дітей  тощо. Відвідувачі зможуть не тільки взяти участь у лекціях та майстер-класах,  а ще й поспілкуватись з тренерами й отримати поради від них. По завершенню на гостей очікує яскраве фаєр-шоу.

Юлія Дерека

Громадська організація «Південна зірка» запрошує всіх на «перезавантаження» - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі