Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний шлях»

Громадська ініціатива
Оздоровчий табір для дітей
Лиманський район, с. Соснове, вул. Новака 3

Табір «Зоряний шлях» – це відокремлений підрозділ громадської організації ветеранів АТО, відповідно, з одного боку – це оздоровчий табір для дітей Донеччини, з іншого – потужна виховна громадська ініціатива.

Виховна робота в ньому включає розумне поєднання відпочинку, праці, спорту з пізнавальною, естетичною, оздоровчою діяльністю. Зміст, форми і методи роботи нашого закладу ґрунтуються на принципах ініціативи і самодіяльності дітей, демократії і гуманізму, розвитку національних і культурно-історичних традицій, пріоритетності загальнолюдських духовних досягнень і цінностей. Контингент дітей у таборі різний за рівнем вихованості, загальним розвитком, інтересами, ідеалами, світоглядом. Тому намагаємося організувати творче колективне життя дітей таким чином, щоб пробудити в них ініціативу, самостійність.

Багато дітей з числа наших вихованців – це діти з населених пунктів вздовж лінії розмежування, і, відповідно, табір для них – це і острівець миру у тривогах воєнного сьогодення, і втілення української самоідентичності в її найкращих проявах: облаштованого комфортного побуту, поваги до людської гідності, шанобливого ставлення до подвигу наших захисників та української мови, культури, історичної героїки. В певній мірі діти, які залучені до нашої виховної програми – то майбутні проукраїнські лідери своїх маленьких населених пунктів.

Донецька область, Лиманський район, с. Соснове, вул. Новака 3

моб: 066-529-38-04578
коментарі відсутні
Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі