Громадський контроль

Громадська організація
Боротьба з корупцією, Просування реформ, Розвиток громадського суспільства
вул. Ульянова, 24, м. Дніпро
 • ПЛАТФОРМА ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ – це незалежне об’єднання борців за правду і справедливість. Ми боремося з корупцією та  і зловживаннями влади, впроваджуємо реформи і розвиваємо громадянську активність..

  ЩО МИ РОБИМО?

   Громадський контроль систематично працює в трьох напрямках:

   Боротьба з корупцією: проведення розслідувань щодо виявлення корупції, інформування громадськості та правоохоронних органів про їх результати, тиск на владу і поліцію з метою притягнення винних до відповідальності. Наші розслідування, як правило, сфокусовані на місцевих радах і виконавчої гілки влади.

   Впровадження реформ на рівні міських рад та обласних адміністрацій.

  У процесі розслідувань наші експерти знаходять безліч непрозорих або неефективних процесів.

  Потім ми розробляємо пропозиції щодо реформування старих процесів або запровадження нових.

  Цей напрямок діяльності передбачає проведення адвокаційних кампаній. Адже для того, щоб розроблене рішення було прийнято, потрібно пройти непростий процес «проштовхування» реформи на депутатських комісіях, попередніх обговореннях, в цілому – в бюрократичному апараті.

  Розвиток громадянського суспільства.

  Цей напрямок передбачає роботу з НГО та з активними громадянами, які хочуть вносити свій вклад і міняти країну на краще, але поки не знають, як це зробити і з чого почати.

  Ми проводимо навчання для громадських активістів з різних аспектів контролю за владою та адвокаційної діяльності. Вчимо робити те, чим займаємося самі, і намагаємося в повному обсязі передати наш досвід і успішні кейси для тиражування і масштабування в інших населених пунктах або на рівні країни.197
коментарі відсутні
Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі