ГО "УАЛ Маріуполь"

Громадська організація
Освіта, Робота з молоддю
проспект Металургів, 148, Маріуполь, Донецька область, 87500

Хто ми?

Привіт! Ми один із семи осередків Української академії лідерства (УАЛ) у Маріуполі, місті, де сходить українське сонце! Ми відкрилися у вересні 2019 року і стартували у складі 38 людей з 14 областей України. Ми разом проходимо формаційну програму інтелектуального, фізичного та емоційного розвитку впродовж 10 місяців. Тут ми працюємо над тим, щоб знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

Як ми навчаємося?

Під час навчання ми здобуваємо навички самопізнання, аналізу суспільних викликів, командної праці, комунікації, щоб краще зрозуміти себе, країну і світ, в якому ми живемо. Навчання є безкоштовним — кожен, хто успішно пройде відбір, здобуває ґрант, що покриє проживання, харчування, експедиції, страхування здоров’я тощо. Важливим елементом програми є можливість втілювати власні проєкти, спрямовані на розвиток середовища, в якому ми живемо. Ви завжди можете долучитися до наших подій та ініціатив, які ми проводимо у Маріуполі.

Цінності Академії

Навчання в Академії ґрунтується на цінностях, які мають на меті формування цілісної особистості та прогресивного громадянина.126
коментарі відсутні
Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі