ГО "Бахмутська фортеця"

Громадська організація
Просвітницька діяльність, Просування реформ, Розвиток громадського суспільства
м. Бахмут, вул. Незалежності 73, оф. 505


Активна громада, яка на принципах гідного партнерства разом з органами місцевого самоврядування приймає рішення по життєдіяльності і розвитку громади, в якій влада є підзвітною громадянам. Володіє об’єктивною інформацією події в місті і країні.

ГО Бахмутська Фортеця створює можливості для реалізації членами громади демократичних цінностей – участі мешканців громади у вирішенні важливих питань, свободі слова. Активна діяльність членів організації почалася у момент окупації міста і продовжилася у вигляді волонтерства у якості помочі військовим, переміщеним особам, проведені акцій до державних свят та пам’ятних дат.
Завдяки проєктам, що реалізувала ГО виявилися молодіжні лідери, молодь отримала знання та навички як подавати петиції та реалізовувати власні проєкти. Через Громадський мемедіапортал Бахмут IN.UA  організація висвітлює питання реформи децентралізації, реформування медицини, громадські ініціативи, гендерної рівності, висвітлюються події у місті та Бахмутський громаді.
Організація працює у напрямку збереження культурної спадщини та розвитку стрітарту, залучення молоді до творчості, надає сприяє творчої реалізації молоді.


105
коментарі відсутні
Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі