1991 Маріуполь

Креативний простір
Неформальна освіта, Робота з молоддю, Розвиток підприємницького мислення серед молоді
проспект Миру, 93, Маріуполь, Донецька область, 87500

 

1991 Маріуполь — простір для навчання та розвитку локальних ІТ-ініціатив. Це місце зустрічі інноваторів, молодих талантів, активних громадян, місцевої влади, бізнесу та інвесторів.

Це новий простір для створення спільних ідей сильних і розумних людей у надихаючому місті Маріуполь.

1991 Маріуполь — проєкт громадської технологічної організації SocialBoost, що з 2012 року розвиває ІТ-ініціативи із вагомим соціальним впливом. Міська влада Маріуполя підтримала ініціативу команди та запропонувала приміщення бібліотеки ім. Короленка для реалізації активностей проекту.

SocialBoost вже втілила низку проектів у східному регіону. Зокрема, запустила платформу бюджету участі Громадський проект для Маріуполя, розробила ReDonbass — інтерактивну карту руйнувань на Сході України.

Створення 1991 Маріуполь стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО “СОЦІАЛ БУСТ” в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст
цієї публікації є відповідальністю ГО “СОЦІАЛ БУСТ” та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.31
коментарі відсутні
Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі