ГО напрацюють спільне бачення для подальшого розвитку громадянського суспільства сходу України


1971
коментарі відсутні

ГО напрацюють спільне бачення для подальшого розвитку громадянського суспільства сходу України

Близько сотні представників та представниць громадських організацій (ГО) та об’єднань Донецької та Луганської областей зібралися на триденному форумі громадянського суспільства у м. Сєвєродонецьк аби обговорити нові можливості та окреслити виклики, які стоять перед громадянським суспільством сходу України. Форум організовано в рамках проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». Протягом трьох днів представники третього сектору, спільно з тренерами проекту USAID, напрацюють спільне бачення для подальшого розвитку громадянського суспільства сходу України та обговорять напрямки для партнерства, які підтримає проект USAID.

 «Проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» покликаний надавати нові можливості  для громадян та місцевих владних інституцій. Ми будемо разом працювати над зростанням суспільної впевненості та довіри, створенням можливостей для регіону очолити європейські демократичні перетворення країни, – зазначила під час привітання Сюзан Фрітц, директорка регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку в Україні та Білорусію (USAID).  –   Ми хочемо більше дізнатися про ваші потреби та виклики, які стоять на шляху реформ, та допомогти побудувати сучасну, інклюзивну східну Україну».

Вікторія Вороніна, заступниця міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України, відзначила,  що Уряд США вже не першій рік підтримує Україну на шляху реформування. «Проект USAID відповідає пріоритетам нашого Уряду з відновлення миру в східних регіонах та інтеграції ВПО у громади. Проект буде працювати над залученням громадян до прийняття рішень, розширенням їхніх прав та можливостей. Ці процеси вимагають чимало роботи, проте спільні зусилля представників громадянського суспільства, місцевої влади та міжнародних партнерів допоможуть цього досягнути більш ефективно».

Сергій Пронкін, голова ГО «Нова Дружківка», завдяки форуму хоче віднайти партнерів для спільного впровадження нових проектів та поширити співпрацю на нові міста та громади.

«Є запит від громади на розвиток інклюзивного безпечного середовища. Ми, в першу чергу, прагнемо досягти рівня організаційного розвитку, коли наша громадська організація стане більш сталою та фінансуватися з місцевих джерел», – зазначив пан Пронкін.

*****

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США.  До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Додаткову інформацію про діяльність USAID можна отримати у Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. на вебсайті: http://www.usaid.gov/ukraine, або сторінці  Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі