GIZ оцінили умови проживання переселенців у Кам’янському


1876
коментарі відсутні

GIZ оцінили умови проживання переселенців у Кам’янському

У Кам’янському пройшла робоча зустріч щодо реалізації проекту «Правова підтримка внутрішньо переміщених осіб, що проживають у місцях тимчасового помешкання та приймаючих громад Дніпропетровської області». Як повідомляє прес-служба міської ради Кам’янського, зустріч проходила за ініціативою компанії GIZ за участю координатора проектів у Дніпрі Оксани Таргоній, експерта з правових питань Юлії Сегеди, які опікуються проблемами внутрішньо переміщених осіб, а також фахівців управління соціальної політики Кам’янської міської ради, проректора з адміністративно-господарської частини ДДТУ і уповноваженого представника мешканців гуртожитку ДДТУ.

На зустрічі обговорили нагальні питання. Зокрема, наскільки комфортно на сьогодні облаштовані помешкання внутрішньо переміщених осіб, розповіли про те, як там були реалізовані рекомендації представників GIZ та обговорили можливі перспективи подальшого забезпечення переселенців житлом.

Заступник міського голови Тетяна Завгородня висловила сподівання щодо подальшої успішної співпраці, а координатор проектів Оксана Таргоній підбила підсумки зустрічі:

«Кам’янське є одним із ключових партнерів компанії GIZ, яким ми допомагаємо. Наш проект підтримки внутрішньо переміщених осіб активно реалізовувався у місті протягом минулих років і зараз ми на стадії завершення. Сьогоднішня зустріч показала, що Кам’янське активно здійснювало частину своїх зобов’язань, багато наших рекомендацій  було виконано. Ми дуже раді, що місцева влада підтримує наші ініціативи і наразі проживання внутрішньо переміщених осіб стабільне, не має жодних конфліктних ситуацій. Спільними діями ми змогли успішно подолати усі складні моменти, які виникали».

На сьогодні у місті Кам’янське зареєстровано 3923 внутрішньо переміщені особи, серед яких 927 дітей, 1335 пенсіонерів та 169 осіб з інвалідністю.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі