Генеральний консул ФРН відвідав Кривий Ріг


3245
коментарі відсутні

Генеральний консул ФРН відвідав Кривий Ріг

4 листопада Кривий Ріг з робочим візитом відвідав Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку Штефан Кайль. Це – перший візит пана Консула до Кривого Рогу. З  консулом зустрівся мер міста Юрій Вілкул. Про це повідомили в управлінні преси та внутрішньої політики виконкому міськради.

«Я вдячний консульству Німеччини за співпрацю з нашим містом по багатьом напрямкам. Це – велика спільна робота у галузі медицини, освіти, соціальному захисту криворіжців. У рамках меморандуму з університетською клінікою міста Мінден та німецьким фондом GIZ реалізуємо важливі соціальні та інфраструктурні проекти з розвитку міста, покращення умов проживання мешканців. Особлива подяка нашими німецьким партнерам за створення у Кривому Розі комунального  кризового центру для жінок, постраждалих від насилля, відкриття модульного містечка для внутрішньо-переміщених осіб. Відзначу, що всі наші домовленості із консульством, посольством – виконувалися! Ми дуже уважно ставилися до всіх побажань та пропозицій. І я переконаний, що у подальшому також будемо плідно співпрацювати. Одним із таких перспективних і цікавих проектів – розвиток туристичного напрямку», – зазначив міський голова.

Штефан Кайль подякував меру за теплу зустріч і відзначив, що він з великим задоволенням відвідає об’єкти промислового туризму та познайомиться з інфраструктурою міста.

Нагадаємо, що д-р Штефан Кайль обіймає посаду Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку з тимчасовим офісом в Дніпрі з липня 2019 року. 15 серпня 2019 року д-р Штефан Кайль отримав у Міністерстві закордонних справ України екзекватуру – спеціальний дозвіл Уряду України на виконання консульських дій у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Донецькій та Луганській області.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі