Футзальна команда ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району збирається на вирішальний матч


2626
коментарі відсутні

Футзальна команда ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району збирається на вирішальний матч

Команда ДЮСШ «Колос» була сформована 1-го вересня 2015-го року:

«Ми набрали групу хлопців 2007-2008 років народження. У нас займаються діти з району та міста. Коли команда стала активно розвиватися, почали приїжджати й займатися діти з прилеглих міст: Дружківки, Краматорська. Наша команда досягла успіху в обласних та всеукраїнських змаганнях. Вже другий рік поспіль ми пробуємо свої сили в УДЮФЛ – це українська дитяча юнацька футзальна ліга. Ми там єдині представники від Донецької області. В цьому сезоні граємо у категорії U 11» – розповідає директор ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району, тренер з футболу Ігор Жарков.

Районна команда грає у групі з представниками Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської та Кіровоградської областей. Наші гравці вже відіграли 2 тури:

«Перший тур відбувся у листопаді 18-го року у Дніпрі, а на 2-й ми їздили до Енергодара (Запорізька область). За підсумками 2-х турів ми є лідерами у групі. У понеділок 4-го лютого їдемо на третій етап до Світловодська (Кіровоградська область) – він буде вирішальним. Змагання пройдуть з 5-го по 7-ме лютого цього року» – розповідає Ігор Жарков.

Якщо гравці «Колосу» збережуть свої передові позиції, то в них буде шанс попасти в березні на фінал до Києва. Там буде представлено 8-м кращих футзальних команд зі всієї України в даній категорії.

Також кожні вихідні команда бере участь у Чемпіонаті області з фудзалу. В кінці березня відбудуться фінальні обласні змагання, на яких і буде визначено переможців. Футбол – це не єдина секція, яка працює на базі школи. Всього там займається майже 250 дітей. Вони відвідують греко-римську боротьбу, волейбол, легку атлетику, бокс.

Крім досягнень учнів, тренер поділився ще й труднощами:

«Основні проблеми пов’язані з тренувальною базою, бо у нас немає спортивної зали, яка б відповідала нормам. Навіть свої домашні ігри ми граємо у місті Дружківка. Наприклад, у неділю з добропільською командою ми зустрінемося у Покровську. Тому кожен тур у нас є виїзним».

Юлія Дерека

Футзальна команда ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району збирається на вирішальний матч - Фото №1Футзальна команда ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району збирається на вирішальний матч - Фото №2Футзальна команда ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району збирається на вирішальний матч - Фото №3


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі