Форум «Business4Women» на Донеччині збирає не лише жінок


2861
коментарі відсутні

Форум «Business4Women» на Донеччині збирає не лише жінок

Захід, ініціатором якого є Центр інформаційної підтримки бізнесу, цьогоріч проходитиме вчетверте. Організатори кажуть, що вже традиційно програмою форуму цікавляться і чоловіки також. Тому серед зареєстрованих з кожним роком їх стає усе більше.

«Розвиток жіночого підприємництва – це один зі світових трендів. І ми розуміємо, наскільки важливі такі заходи для жінок. Вони створюють більш сприятливі умови для розвитку їхнього бізнесу. Але обмежувати чоловіків, які хочуть узяти участь, якщо їм цікаві заявлені теми, ми також не можемо. Дуже приємно спостерігати, коли учасниць приходять підтримати їхні «половинки». Ми дивимося на це з радістю – це дійсно підтримка», – розповідає начальниця відділу з організації та супроводу ділових заходів Донецької ТПП Аріна Казілова.

«Business4Women» є щорічним. Його організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу, заснований на базі Донецької торгово-промислової палати, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Попередні роки форум відбувався у Маріуполі та збирав понад 100 представників бізнесу, але цьогорічний карантин вніс свої корективи – формат змінився на онлайн. Форум відбудеться у ZOOM в четвер, 13 серпня, з 10:00 по 16:00. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Докладніше про захід можна дізнатися тут.

«Цього року ми зробили більший акцент на інструменти для бізнесу. Будемо говорити про франчайзинг, як про ефективний інструмент масштабування бізнесу, про діловий стиль та етику для жінки в бізнесі, про персональний бренд, а також про те, як написати якісну грантову заявку – лайфхаки та факапи, які вже зустрічалися експертам», – говорить Аріна Казілова.

Кожного року у форуму є своя «родзинка». Вони, в основному, направлені на знайомство з підприємницями регіону та їхніми успіхами.

«Наприклад, у 2018 році ми видали книгу «Власна справа – власне життя», де ми розповіли історії восьми підприємниць регіону, які кардинально змінили сферу діяльності, оскільки вони переїхали з непідконтрольних територій на підконтрольні. Книга викликала дуже багато позитивних вражень. Кожен учасник отримав екземпляр цієї книги. І після презентації учасники просили героїнь залишити свої автографи», – розповідає начальниця відділу з організації та супроводу ділових заходів Донецької ТПП.

Чим буде вирізнятися цьогорічний форум, організатори поки тримають у таємниці. Та кажуть, що зареєстрованих підприємців вже багато. Це представники різних галузей:  б’юті-сфери, ресторанно-готельного бізнесу, будівельних компаній тощо.

Основна мета форуму – сформувати необхідні компетенції та знання для розвитку власного бізнесу, створити більш широке та ефективне коло співпраці, а також мотивувати підприємниць в реалізації їхнього бізнесу та потенціалу.

Ріта Карпенко, «Донеччина. ЗмІнИ»


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі