Фахівці в Дніпрі здійсняли підтримку пуску РН «Антарес»


2761
коментарі відсутні

Фахівці в Дніпрі здійсняли підтримку пуску РН «Антарес»

2 листопада 2019 року о 15 годині 59 хвилин за київським часом (09:59 за північноамериканським східним часом) з Центру космічних польотів на острові Воллопс (штат Вірджинія, США) проведено черговий успішний пуск ракети-носія (РН) «Антарес». РН «Антарес», вивела на орбіту вантажний корабель «Сігнус», який повинен доставити на Міжнародну космічну станцію близько 3750 кг корисного вантажу на замовлення NASA. Стикування з МКС – 4 листопада. Про це повідомляє офіціний сайт КБ «Південне».

Головним розробником РН «Антарес» є американська корпорація Northrop Grumman. Основну конструкцію першого ступеня PH «Антарес» розробило ДП «КБ «Південне» та виготовило ДП ВО ПМЗ у кооперації з українськими підприємствами «Хартрон-АРКОС» (Харків), «Київприлад» (Київ), «Хартрон-ЮКОМ» (Запоріжжя), «ЧЕЗАРА», «РАПІД» (Чернігів) та iн.

Підготовка PH «Антарес» до пуску, її випробування i пуск виконані за участю українських фахівців, які у повному обсязі забезпечили виконання вcix операцій у своєму секторі відповідальності. Згідно з контрактом технічна підтримка пуску, приймання та обробка телеметричної інформації у режимі реального часу здійснювались з території КБ «Південне» в Дніпрі.

 

Фахівці в Дніпрі здійсняли підтримку пуску РН «Антарес» - Фото №1

 

NG-12 – перша місія в рамках контракту CRS-2 (Commercial Resupply Services) компанії Northrop Grumman Innovation Systems з NASA з доставки вантажів на МКС. Контракт укладено, як мінімум, до 2024 року і він передбачає щонайменше ще п’ять місій з доставки приблизно 20 т корисного вантажу на МКС. До цього діяв контракт CRS, за яким з 2014 року було доставлено до МКС 10 кораблів «Сігнус», 7 з яких – за допомогою РН «Антарес».

Всього з 2013 року ракета-носій «Антарес» стартувала 11 разів, 10 з яких – успішно.

У рамках програми «Антарес» українська сторона виконала увесь комплекс робіт з проектування, відпрацювання та виготовлення матеріальної частини основної конструкції першого ступеня для PH, замовленої Національним кocмiчним агентством США.

 

Фахівці в Дніпрі здійсняли підтримку пуску РН «Антарес» - Фото №2


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про