Дитячий табір «Зоряний шлях» запрацює у дві зміни, але з певними особливостями


1839
коментарі відсутні

Дитячий табір «Зоряний шлях» запрацює у дві зміни, але з певними особливостями

У позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку під час змін дотримуватимуться усіх санітарно-епідеміологічних вимог. Зокрема, це – температурний скринінг, масковий режим, дезінфекція поверхонь і кварцування кімнат, де перебуватимуть діти.

Перша зміна у таборі розпочнеться з 11 серпня і триватиме до 31 серпня.

«Нам було не заборонено роботу, якщо Донецька область знаходиться в зеленій або жовтій зоні. Комісія з техногенної безпеки держави прийняла рішення, що Донецька область не входить ні в помаранчеву, ні у червону зони. Від 30 липня 2020 року Постановою № 43 Головного санітарного лікаря отримали рекомендації щодо роботи. Хочу зазначити, що відповідальність покладається як на нас, так і на батьків. Ми готові виконувати всі вимоги санітарно-епідеміологічних заходів для уникнення ризиків, що стосуються життя та здоров’я дітей», – зазначив директор відокремленого підрозділу ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу» Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний шлях» Сергій Палагута під час прес-конференції в Антикризовому медіа-центрі.

Зокрема, усі співробітники табору «Зоряний шлях» працюватимуть вахтовим методом і не полишатимуть територію закладу протягом усієї зміни, а також дотримуватимуться маскового режиму.

Крім цього, розроблені графіки генеральних прибирань, зокрема  оброблятимуться подушки, ліжка, дверні ручки та інші предмети, яких торкаються діти. Відбуватиметься кварцування кімнат.

Проводитиметься температурний скринінг співробітників та відпочивальників. Якщо у дитини буде виявлена температура 37,2 і  більше, то її відправлять до лікарні на обстеження на коронавірус.

Під час зміни буде заборонено відвідування дітей батьками.

Друга зміна планується з 5 по 25 вересня. На цей час у таборі планують заходи із неформальної освіти.

«Це будуть елементи критичного мислення, медіаграмотності, багато творчих активностей, а також багато активностей, які стануть основою для подальшого успішного навчання в традиційній шкільній системі. Навіть тоді, коли ми будемо дітей оздоровлювати, розважати, ми будемо їх навчати сучасним навичкам», – розповіла кураторка інформаційно-медійного супроводу табору «Зоряний шлях» Віра Шелест.

«Зоряний шлях» – ініціатива ветеранської спільноти Донеччини. Торік у таборі оздоровили понад 300 дітей соціально-незахищених категорій Донецької області.

Отримати путівку в табір безкоштовно можуть пільгові категорії: діти учасників АТО/ОСС, з багатодітних родин, переселенці та інші – завдяки обласній програмі оздоровлення. Для цього треба звернутися до УПСЗН за місцем проживання із заявою, паспортами батьків, свідоцтвом про народження та документом, який підтверджує пільгу.

 

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі