Дошкільнятам та школярам Лисичанська розповідають про пожежну безпеку


1267
коментарі відсутні

Дошкільнятам та школярам Лисичанська розповідають про пожежну безпеку

Проєкт «Інформаційна кампанія з впровадження пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту населення на території міста Лисичанськ» реалізують ДСНС Лисичанська спільно з ГО «Світло культури».

Для дітей від 3 до 15 років влаштовують ігрову програму, а населенню роздають інформаційні листівки.

Члени громадської організації та співробітники ДСНС об’єдналися, аби підвищити обізнаність місцевих мешканців з пожежної та техногенної безпеки. Для цього організують культурно-освітні кампанії.

«Ми проводимо тижні безпеки життєдіяльності в дитячих садках і школах. Там проходить інформаційний дайджест: показуємо зняті відеосюжети, в яких йдеться про те, хто такий пожежник, з чого складається пожежна машина, як потрібно себе вести. Також для того, аби показати, що ця тема важлива, для дітей ми розробили ігрові програми з казковими героями», – розповіла членкиня ГО «Світло культури» Ганна Рясна.

Проєкт «Інформаційна кампанія з впровадження пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту населення на території міста Лисичанськ» став переможцем конкурсу грантів «Зміцнення громадської безпеки у вибраних громадах Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької та Луганської областей» від ресурсного центру ГУРТ за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Триватимуть спільні культурно-освітні кампанії ДСНС та ГО «Світло культури» до кінця цього року.

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі