Дороги Донеччини під контролем Укртрансбезпеки


5169
коментарі відсутні

Дороги Донеччини під контролем Укртрансбезпеки

У Краматорську відкрився офіс Управління Укртрансбезпеки в Донецькій області. Служба безпеки на транспорті було створено півтора роки тому з метою навести порядок в пасажирських і вантажних перевезеннях.

Інспектори здійснюють контроль за комерційним наземним і водним транспортом, також служба надає адміністративні послуги з видачі ліцензій на перевезення пасажирів і прав на управління водними видами транспорту.

«Для Донеччини, як прифронтового регіону, важливо відновлення і розвиток інфраструктури. Ми вкладаємо значні кошти в ремонт доріг і треба зробити так, щоб вони збереглися. При цьому нерідкі випадки перевантаження автомобілів, які руйнують дорожнє полотно. Не допустити цього якраз і покликана державна служба Укртрансбезпеки», – зазначив перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Євген Вілінський.

Голова Державної Служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, який приїхав на відкриття офісу, повідомив про те, що Донецька область першою в Україні отримає три пересувних габаритно-вагових комплексу. Це спецавтомобілі, лабораторії на колесах, які будуть пересуватися по території області і здійснювати всі види контролю, передбаченого законодавством.

Особливу увагу Укртрансбезпека приділяє комерційному пасажирському транспорту. Під пильною увагою інспекторів автобуси і таксі, а саме їх технічний стан, наявність ліцензій на перевезення автомобілів. Оскільки з 2014 року діє мораторій на планові перевірки, в цій сфері фіксується величезна кількість порушень. У гонитві за прибутком порушники наражають на небезпеку пасажирів, за яких несуть відповідальність.

Зараз настає гаряча пора жнив. А це означає, що по дорогах області підуть перевантажені автомобілі. З ініціативи начальника Управління Укртрансбезпеки в Донецькій області Сергія Талалая рейдові перевірки стали проводити не тільки в денний, але і в нічний час. «Ми з’являємося в тих точках, де у нас є співпраця з СБУ, Нацполіціей, «Фантомом» і де можуть пройти машини з перевантаженням зерна, глини, піску, металу. Кожна така багатотонна вантажівка – це руйнування дорожнього полотна. Наше завдання – не тільки покарати порушників і виписати штраф, а й привчити водіїв і підприємців дотримуватися нормативів по вазі вантажу».

У розпорядженні Донецького управління є оснащені всім необхідним обладнанням автомобілі і катер. Катер виконує патрулювання на море і на річках. Це бистрохідний човен, якій дозволяє наздогнати навіть швидкісний водний мотоцикл, якщо порушник намагається сховатися від інспекторів.

Інспектори управління Укртраснбезпеки в Донецькій області з початку 2017 року здійснили понад 4,5 тисячі перевірок автобусів, таксі та вантажних автомобілів. Кожна третя перевірка виявила ті чи інші порушення, за які було виписано штрафів на півмільйона гривень.

 

Світлана Денисенко

Дороги Донеччини під контролем Укртрансбезпеки - Фото №1

Дороги Донеччини під контролем Укртрансбезпеки - Фото №2

Дороги Донеччини під контролем Укртрансбезпеки - Фото №3

Дороги Донеччини під контролем Укртрансбезпеки - Фото №4

Дороги Донеччини під контролем Укртрансбезпеки - Фото №5

Дороги Донеччини під контролем Укртрансбезпеки - Фото №6

Дороги Донеччини під контролем Укртрансбезпеки - Фото №7

 

Дороги Донеччини під контролем Укртрансбезпеки - Фото №8


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі