«Додаткові» кіловати для мешканців Камянського


1771
коментарі відсутні

«Додаткові» кіловати для мешканців Камянського

Ще один район міста Кам’янське (Дніпропетровська область) переводитимуть на електроопалення. Раніше від централізованого опалення відмовились райони правобережної частини міста. Тепер – черга за центром. Щоб зменшити фінансове навантаження на кам’янчан, додаткові кіловати для мешканців центральної частини міста влада Кам’янського буде «докуповувати» поетапно. Про це повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства і будівництва Кам’янської міської ради Олег Максименко.

За його словами, на даний момент департамент розробляє детальну програму поетапного відключення жителів центральної частини Кам’янського від централізованого теплопостачання терміном реалізації в три роки. До березня 2020 року програму буде затверджено і представлено в засобах масової інформації, опубліковано адреси і рік, (2020, 2021, 2022) в якому будинок буде відключено від централізованого теплопостачання і переведено на електроопалення.

«Також, як і зараз, для жителів мікрорайонів Соцмісто і «БАМ» місто буде за свої кошти докуповувати у ДТЕК «Дніпровські електромережі» додаткові кіловати на квартири, збільшуючи потужності для однокімнатних на 1 кВт, двокімнатних на 1,5 кВт, трикімнатних і більше – на 2 кВт. Питання лише в тому, що цей процес буде поступовим – роботи на кожній адресі проводитимуться в зазначений термін. Якщо будинок стоятиме в графіку на відключення, наприклад, на 2022 рік, то раніше зазначеного терміну його не зможуть забезпечити додатковими кіловатами. Споживачі, які вже зараз докуповують кіловати за власний рахунок і з якихось причин не можуть чекати, повинні знати, що коли їхній будинок відключать від опалення та проведуть модернізацію мереж згідно із зазначеними в програмі термінами, за кошти міського бюджету їм ще раз збільшать потужність на 1кВт для однокімнатних, 1,5 кВт для 2-во кімнатних, тощо», – сказав Олег Максименко.

В 2016 році в Дніпропетровській області повністю перейшли на автономне (електричне, газове або від невеликих котелень на пеллетах) опалення – Нікополь, Марганець та Покров. У минулому році до них приєдналося місто Кам’янське. Про це вже думають Новомосковськ, Павлоград та Жовті Води.

 

«Додаткові» кіловати для мешканців Камянського - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі