До якісного європейського сервісу в сфері юстиції


1543
коментарі відсутні

До якісного європейського сервісу в сфері юстиції

У Дніпрі на базі Амур-Нижньодніпровського районного відділу державної реєстрації актів громадянського стану (АНД-рагс) запрацював Центр з надання послуг у сфері державної реєстрації актів громадянського стану у форматі «Open space». Реєстрація народження дитини, шлюбу, зміна імені та інші популярні послуги тепер без зайвої тяганини та бюрократії. Кожна деталь нового Центру демонструє європейський підхід до надання послуг.

Установа працюватиме за принципом «єдиного вікна». Окрім економії часу, завдяки «електронній черзі», кожен клієнт отримує комфортні умови перебування, консультацію спеціаліста, індивідуальний підхід. «Open space» має сучасне технічне обладнання, пристрої для зчитування ID-карток, можливість безготівкової оплати послуг. Подбали навіть про дітей — створили яскраву ігрову зону.

До якісного європейського сервісу в сфері юстиції - Фото №1

Міністерство Юстиції України повідомляє, що це вже 13 за рахунком сучасний Центр в Україні. Функціонуватиме він на базі Амур-Нижньодніпровського районного відділу державної реєстрації актів громадянського стану. Якщо попит на послуги в  «Open space»  зростатиме, то ще один такий Центр відкриють на правому березі міста Дніпро.

До якісного європейського сервісу в сфері юстиції - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі