До нового навчального року на Луганщині ремонтують школи та дитсадки


5859
коментарі відсутні

До нового навчального року на Луганщині ремонтують школи та дитсадки

Сім шкіл та чотири дитячі садочки реконструюються в Луганській області в рамках державної програми «Велике будівництво». Ще декілька закладів освіти модернізують за підтримки інших урядових і міжнародних програм.

За дорученням голови Луганської облдержадміністрації Сергія Гайдая відбудова шкіл та дитсадків має бути завершена до 1 вересня. Це не просте завдання, адже фінансування будівельних робіт розпочалося лише у травні. Втім підрядники обіцяють упоратись у зазначений строк. Деякі об’єкти вже здані в експлуатацію.

Наразі продовжуються роботи з термомодернізації будівель шкіл № 5, 10 та 13 у Сєвєродонецьку, школи № 14 у Лисичанську, Бондарівської гімназії та Ліснополянської школи Марківського району. У Станично-Луганській школі № 1 добігає кінця капітальний ремонт спортивної зали.

У дитсадках, що відновлюються за програмою «Велике будівництво», ремонтують внутрішні приміщення, замінюють та утеплюють покрівлі, утеплюють зовнішні стіни. Ясла-садок «Джерельце» та ясла-садок № 4 у Біловодську вже готові приймати маленьких вихованців. Ремонт дитсадка у селищі Лиман Старобільського району завершується.

У Троїцькій ОТГ капітально ремонтують опорний заклад освіти «Троїцький ліцей». Модернізація відбувається за урядовою програмою «Спроможна школа для кращих результатів» на умовах співфінансування: 90% – держбюджет і 10% – бюджет ОТГ. Проєктом передбачено ремонт та облаштування кабінетів, наповнення їх сучасним обладнанням і програмним забезпеченням. Також тривають роботи з термомодернізації будівлі ліцею, цей етап мають завершити до кінця поточного року.

У Попасній в рамках Проєкту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» відбудовують два заклади освіти – школу № 24 та дитсадок № 1. У школі утеплюють зовнішні стіни та капітально ремонтують дах. Проєктом капремонту дитсадка передбачається утеплення будівлі та реконструкція фасаду.

У Міловському районі ремонт дитсадка «Ластівка» виконується за кошти Європейського інвестиційного банку. Селищна рада профінансувала тільки розробку проєктно-кошторисної документації. У будівлі дитячого садочку замінять та утеплять покрівлю, утеплять фасад, модернізують опалювальну систему, відремонтують ганки з урахуванням потреб маломобільних відвідувачів. Наразі вже завершено зовнішні роботи на даху та стінах, відбувається фарбування фасаду.

 

Світлана Денисенко


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі