До Авдіївки нарешті повертається газ, абонентам потрібно підготуватись до відновлення послуги


2566
коментарі відсутні

До Авдіївки нарешті повертається газ, абонентам потрібно підготуватись до відновлення послуги

Перші 50 будинків у прифронтових Авдіївці та Нетайловому вже підключені до газопостачання. Блакитне паливо потрапляє до абонентів по новому магістральному газопроводу “Очеретине -Авдіївка”.

У суботу, 18 серпня, ПАТ “Донецькоблгаз” завершило заповнення газових мереж середнього і високого тиску природним газом і розпочало роботи з пуску газу споживачам приватного сектора. “Відновлено газопостачання в 51 будинку (Авдіївка, Нетайлове), які газифіковані за одноступінчастою схемою газопостачання”, – йдеться в повідомленні підприємства.

20 серпня почалися роботи по відновленню газопостачання в багатоповерхових житлових будинках. Але для пуску газу споживачам необхідно надати доступ в будинок, абонентську книжку і мати справне газове обладнання. “До несправних газових приладів, в тому числі переобладнаних під скраплений газ, газопостачання відновлюватися не буде”, – попередили в облгазі. Власникам (балансоутримувачів) житла також необхідно надати акти перевірки димових та вентиляційних каналів.

Як раніше повідомляв Антикризовий медіа-центр, в результаті обстрілу 7 червня 2017 року відбулася відключення системи газопостачання міста Авдіївка і семи прилеглих населених пунктів Ясинуватського району. У зв’язку з цим було прийнято рішення будувати новий газопровід високого тиску від ГРС Очеретине до Авдіївки. Будівництво розпочалося 18 серпня 2017 року та завершилося на початку 2018 року. Після цього були проведені випробування і підготовка житлових будинків до прийому газу. Однак далі справа не пішла. “Донецькоблгаз” не вводив об’єкт в експлуатацію з причини виявлених недоліків у будівництві та відсутності деяких документів від підрядника.

Справа зрушила з місця лише у серпні 2018 року, коли її взяв під свій контроль новий очільник Донецької області Олександр Куць.

“У понеділок розпочнуться роботи з пуску газу жителям Авдіївки та семи селищ Ясинуватського району – Орлівки, Ласточкиного, Красногорівки, Нетайлового, Тоненького, Первомайського та Водяного. Вже другий день поспіль спеціалісти облгазу працюють над заповненням діючих розподільних мереж. Як і обіцяв, невдовзі прифронтові населені пункти будуть з газом”, – відзвітував голова ДонОДА на своїй сторінці у Фейсбуці.

Введення в експлуатацію нового газопроводу дозволяє відновити постачання блакитного палива близько 22-м тисячам жителів Авдіївки та ще 5 тисячам мешканців сусідніх сіл.

Згідно з відповідними розпорядженнями Олександра Куця, об’єкт будівництва і витрати по ньому передані Військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі