Дніпровський метрополітен запрошує на роботу


2025
коментарі відсутні

Дніпровський метрополітен запрошує на роботу

У зв’язку  з будівництвом трьох нових станцій, КП «Дніпровський метрополітен» вже планує відкриття нових вакансій. У комунальному підприємстві наразі є понад 50 вакансій для кваліфікованих та молодих фахівців. Планують відкрити ще близько 250 робочих місць. Зокрема, метрополітен потребує інженерів, технологів, конструкторів, машиністів, слюсарів, токарів, фахівців у службу руху тощо.

«Запрошуємо спеціалістів, молодих фахівців на роботу до нашого комунального підприємства. Зі свого боку обіцяємо дотримання всіх законодавчих норм згідно з Кодексом законів про працю, соціальних гарантій щодо праці та стабільну виплату заробітної плати. За останні три роки зарплата на підприємстві зросла утричі. Зараз її середній розмір – понад 9 тис. грн. До кінця року планується збільшення зарплатні до 15%», – сказав під час виїзної прес-конференції 10 серпня директор КП «Дніпровський метрополітен» Андрій Ліпьошкін.

Посадовець також зазначив: на підприємстві працює технічна школа для робітників. Там вони проходять підготовку, атестацію та підвищують свою кваліфікацію. Тож комунальне підприємство готове приймати молодих фахівців після профільних технікумів та закладів вищої освіти і навчати практичних навичок. Термін навчання залежить від спеціальності. Він може коливатися від 3-4 місяців до максимум 2 років – саме стільки потрібно, щоб підготувати машиніста електропоїзда.

«Тому у зв’язку з будівництвом трьох нових станцій метро ми вже зараз готові брати фахівців на роботу», – додав Андрій Ліпьошкін.

Підприємство «Дніпровський метрополітен» знаходиться за адресою:вул. Курчатова, 8.

Нагадаємо, у червні минулого року міський голова Дніпра Борис Філатов дав старт активній фазі добудови метрополітену. Контрактом між мерією та турецькою компанією Limak передбачене спорудження станцій «Центральна», «Театральна» та «Музейна».


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі