Для дітей, які проходять тривале лікування, у Дніпрі відкрили кімнату для навчання


1721
коментарі відсутні

Для дітей, які проходять тривале лікування, у Дніпрі відкрили кімнату для навчання

Вона має назву Школа Супергероїв і стала першою в області. Розташована така кімната на базі Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні.

Для того, аби дитина могла навчатися, батькам потрібно написати відповідну заяву, а лікарі мають надати дозвіл, враховуючи стан пацієнта.

У кімнаті, де розташувалася Школа Супергероїв, за рахунок обласного бюджету зробили ремонт та обладнали необхідним: мультимедійною дошкою, планшетами зі спеціальними програмами, підручниками та канцелярським приладдям.

«Це та ситуація, коли діти з медичних причин мають знаходитися довгий час у лікарні, це може бути два місяці, шість, рік, тобто вони постійно тут лікуються. Школа Супергероїв – наш спільний проєкт з громадською організацією. Тут діти продовжать своє навчання», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Протягом року в середньому близько 50 дітей шкільного віку проходять довготривале лікування у медичному закладі.

«Наша лікарня приймає дітей з онкозахворюваннями, хронічними патологіями, які понад 2-3 місяці перебувають в стінах нашого закладу. Це приводить до того, що вони переривають свій процес навчання. Відкриття такої кімнати дозволить налагодити навчальний процес у стінах нашого медичного закладу. Клас обладнаний так, що у ньому можуть навчатися дві дитини. Укладена угода із сусідньою школою, викладачі якої проводитимуть уроки, враховуючи вік своїх учнів», – зазначив генеральний директор Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні Олексій Власов.

Цього року у Дніпропетровській області планують відкрити чотири Школи Супергероїв. Невдовзі такі з’являться у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні «Фтизіатрія» та Криворізькому протитуберкульозному диспансері. Сам проєкт планують продовжити на 2021 рік.

 

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі